14:09 Proost op de samenwerking YCPA, De Radiofabriek!
De gasten in De Radiofabriek kunnen voortaan genieten van extra gefilterd, gekoeld & bruisend KRNWTR+ van de tap! Op Wereld Water Dag 2020 werd in een speciale uitzending van Let’s Talk Business op New Business Radio de samenwerking bekend gemaakt.
Benieuwd naar de uitzending? Je luistert het hier.
Over ‘YPCA, ‘De Radiofabriek’
YPCA, ‘De Radiofabriek’ is hét productiehuis voor online radio en podcast in Nederland. Met een netwerk van ruim 50 mediaprofessionals, meer dan 10 jaar kennis en ervaring, maken zij radio voor iedereen toegankelijk!
Met de online radiostations Traffic Radio, ALLsportradio, New Business Radio en ZTACK produceren zij vanaf het Media Park in Hilversum content onder eigen label, maar ook in opdracht van een breed scala klanten. Van compleet radiostation tot specifieke podcast. Van radioprogramma tot reportage in het land. De Radiofabriek maakt het graag voor je!
Meer weten over de mogelijkheden van onze partner YPCA, ‘De Radiofabriek’?
Neem gerust een kijkje op hun website www.ypca.n
Geen reactie's